ŽENE

Cene variraju u zavisnosti od dužine kose

 Kratka kosaSrednja dužinaDuga kosaIzrazito duga kosa
Feniranje350400450500
Šišanje400500600700
Farbanje usluga350400450500
Farbanje Subrina900100012001400
Farbanje Revlon1200140016002000
Farbanje cela kosa Subrina1500200025003000
Farbanje cela kosa Revlon1900240029003600
Pramenovi-kapa1200140016001800
Pramenovi-folija2000220024002600
Pramenovi-dve boje2500300035003700
Pramenovi-tri boje4800500055006000
Preliv60080010001200
Svečane frizure2000250030004000
Riblja kost300-500
Uvijanje kose presom500600700800
Uvijanje kose kupom600700800900
Pakovanje kose400
Ampula400500600700
Botoks za kosu1500
Krejzi kolor1700190020002200
Ombre2000250030003500
Sombre2500300035004000
Balayage2500300035004000
Flambayage3000350040004500
Choco Coco kreatin5000600070008000

MUŠKARCI

 
Šišanje400
Brada200
Pranje100
Modno šišanje600